پشتیبانی
Go to D-Link Global همه محصولات

نرم افزارهای mydlink

mydlink

www.mydlink.com

سرویس رایانش ابری mydlink ، یک پورتال مرکزی و جامع جهت مدیریت و دسترسی از راه دور و آسان به دستگاه های دارای قابلیت mydlink می باشد.

دستگاه های mydlink به سه دسته کلی دوربین های تحت شبکه ، روترهای بی سیم و ذخیره ساز های تحت شبکه تقسیم می شوند.برنامه های رایگان mydlinkmydlink Lite

mydlink lite

برنامه ای جهت دسترسی و مشاهده تصویر دوربین ها و انجام تنظیمات آن ها ، مدیریت و انجام تنظیمات روتر های بی سیم و مشاهده اطلاعات آماری آنها شامل دستگاههای متصل به روتر ، محدود کردن دسترسی دستگاه های مورد نظر به اینترنت، مشاهده صفحات وب مرور شده توسط دستگاههای متصل، سرعت آپلود/دانلود اینترنت و . . .

mydlink SharePort

mydlink lite

برنامه ای جهت به اشتراک گذاری و آپلود/ دانلود فایل ها ، عکس ها و موزیک ها و . . . بر روی ابر اختصاصی mydlink خود. تنها کافیست حافظه فلش USB خود را به روتر بی سیم دی-لینک دارای قابلیت mydlink shareport متصل کرده و به اطلاعات خود در هر زمان و از هر مکان دسترسی داشته باشید.
mydlink Access-NAS

mydlink lite

برنامه ای جهت به اشتراک گذاری ، تهیه نسخه های پشتیبان از اطلاعات، آپلود/ دانلود فایل ها ، عکس ها و موزیک ها و . . . بر روی ذخیره سازهای شبکه ای ( NAS ) دی-لینکmydlink View-NVR

mydlink lite

برنامه ای جهت دسترسی به ذخیره ساز تصاویر ویدئویی ( DNR-202L ) به منظور مشاهده تصویر دوربین های دارای قابلیت mydlink و همچنین بررسی و مشاهده تصاویر ویدئویی ذخیره شده.
mydlink Baby Camera Monitor

mydlink lite

با استفاده از این نرم افزار موبایل و یا تبلت خود را به یک مانیتور کودک تبدیل کنید. این اپلیکشن امکان مشاهده، تنظیم و کنترل دوربین های تحت شبکه کودک دی-لینک با استفاده از دستگاه های موبایل را در اختیار کاربران قرار می دهد. تصویر کودک خود را به طور زنده در هر کجا که هستید مشاهده کنید همچنین می توانید ویدئو دریافتی را ضبط و یا از لحظه های دلخواه عکس برداری کنید. علاوه بر این نرم افزار قابلیت اطلاع رسانی در هنگام حرکت، گریه کودک و یا تغییر درجه حرارت محیط از طریق موبایل و یا تبلت را دارد. این نرم افزار همچنین قابلیت ارتباط صوتی دو جانبه را برای شنیدن و صحبت با کودک را فراهم می سازد.

توجه: برای مشاهده تصاویر و برقراری ارتباط با دوربین از راه دور به اتصال اینترنت از طریق Wi-Fi و یا 3G/4G/LTE نیاز است.