پشتیبانی
Go to D-Link Global همه محصولات

حضور دی-لینک در نمایشگاه الکامپ 1395

۲۲ آذر ۱۳۹۵

بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک  (الکامپ1395) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از تاریخ 25 ام لغایت 28 ام آذر ماه برگزار می گردد.

در این دوره از نمایشگاه شرکت دی-لینک با 30 سال تجربه موفق در زمینه تجهیزات شبکه  مفتخر است که در سالن 40A ، غرفه 719 میزبان شما همکاران و دوستان عزیز باشد تا بتواندگامی موثر برای شناساندن هر چه بهتر و بیشتر محصولات خود بردارد.

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار      می دهد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیما بین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. با بوجودآمدن چشم اندازه جدید در حوزه ی روابط بین الملل و اراده ملموس دولت تدبیر و امید، که خود نیز با پیگیری استقرار دولت الکترونیک در زمره ی بزرگترین مشتریان بالقوه این حوزه می باشد، در افزایش مشارکت صنایع کشور در عرصه های بین المللی، زمینه ی شکوفایی این حوزه از صنعت و فن آوری را بیش از پیش فراهم نموده است. سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزارکننده بیست ودومین دوره الکامپ می باشد، که حمایت ارزشمند سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و مشارکت و حمایت موثر نهادها، انجمن ها و تشکل ها را به همراه دارد.

در این دوره  شرکت دی-لینک با مشارکت نماینده انحصاری خود، شرکت ایزی حضور پیدا کرده است تا محصولات متنوع خود را به معرض نمایش عموم بگذارد . شرکت خدمات کامپیوتری ایزی. از سال 1373 با اخذ نمایندگی رسمی از شرکت D-Link تایوان ضمن تأمین تمام تجهیزات شبکه، با ارائه گارانتی و ایجاد شبکه ی گسترده ی خدمات پس از فروش در سراسر کشور ، توانسته است در زمینه ارائه اطلاعات فنی، طراحی، مشاوره، نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری و سیستمهای صوتی و تصویری نظارتی،  به شرکت ها، سازمانها ، کارخانجات و مراکز خرید خدمات شایانی ارائه نماید.

 در این دوره ،  محصولات متنوع دی-لینک چون محصولات بی سیم، روترهای3G/4G، سوییچ ها ،دوربین های تحت شبکه، تلفن در بستر شبکه  و پسیو به معرض نمایش گذاشته می شود . شایان ذکر است که دی-لینک برای اولین بار در ایران از محصولات خانه هوشمند خود که شامل پریز برق هوشمند، سنسور نشتی آب، سنسور حرکتی، سنسور هشدار دهنده رونمایی می نماید.
با حضور در غرفه شرکت ایزی می توانید با محصولات دی-لینک بهتر و بیشتر آشنا شوید.

نشانی غرفه: سالن 40A، غرفه 719

ساعت 9 الی 17 

photo_2016-12-12_18-10-11_1