پشتیبانی
Go to D-Link Global همه محصولات

جشن۳۰ سالگی دی-‌لینک و ۲۵ سالگی شرکت ایزی

۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵

مراسم جشن سی امین سالگرد تأسیس شرکت دی لینک که مقارن با بیست و پنجمین سالگرد تأسیس شرکت ایزی، دربیست و ششم اردیبهشت 95 در هتل اسپیناس تهران با حضور جمع کثیری از نمایندگان ایزی و فروشندگان محصولات دی-لینک، شرکا و کارکنان این دو شرکت و مدیران سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و تهران، اتحادیه فناوران رایانه تهران و همچنین شخصیت های مهم و تاثیر گذار صنعت IT ایران برگزار شد، در این مراسم با توجه به تغییرات در رأس دفتر دی-لینک ایران از زحمات 10 ساله آقای نیما مجاهد تقدیر و تشکر به عمل آورده شد و سپس آقای مهندس محمد امین خلیفه زاده ، به عنوان مدیر دی لینک خاور میانه و آفریقا-ایران معرفی شدند.

IMG_0865_800x450

در ابتدای مراسم آقای مهندس عبدالصاحب نجفی مدیر عامل شرکت ایزی درسخنان کوتاهی به نقشه راه جدید ایزی و دی لینک را در سال پیش رو ، تأکید بیشتر ایزی و دی لینک بر فعالیتهای مارکتینگ با محور مصرف کننده نهایی، راه اندازی پرتال باشگاه مشتریان ایزی، تغییرات اساسی و افزایش زمان گارانتی محصولات و تسهیل شرایط استفاده از خدمات گارانتی ایزی اشاراتی داشتند.

سپس آقای هریسون مدیردفتر دی-لینک در خاورمیانه بر تمرکز جدید این برند روی اپلیکیشن‌های ابری محصولات و اینترنت اشیاکه از زمینه‌های جدید فعالیت این شرکت می باشد، تاکید داشتند. به گفته آقای هریسون D-Link جوایز معتبری را از CES 2016 و PCMag 2015 دریافت کرده و همچنین در زمینه طراحی نیز از سوی iF Design و red dot design برگزیده شده است. دی‌لینک با وجود کاهش قیمت نفت و رکود بازار توانسته کماکان روند روبه‌رشد خود را حفظ کند و در حال حاضر تجهیزاتی را برای فراهم کردن سرعت اینترنت یک گیگابیتی از طریق Wi-Fi در دبی راه‌اندازی کرده است. یکی دیگر از مزایای دی-‌لینک قابلیت سفارشی و شخصی‌سازی کردن محصولات است که شرکت‌ها می‌توانند برند و لوگوی خود را روی محصولات دی-‌لینک حک کنند. طیف محصولات جدید این شرکت علاوه بر محصولات خانگی و کسب‌وکارها محصولات موبایلی و قابل حمل را نیز شامل خواهد شد.

D_Link_Harrison

سپس آقای خلیفه زاده مدیردی-لینک خاور میانه و آفریقا-ایران به تعیین چشم‌انداز دی‌لینک در سال 2016 پرداختند.

در ادامه اشاره داشتند که با توجه به تغییرات سریع تکنولوژی و رشد سرعت اینترنت در دنیا، دی‌-لینک از جدیدترین فناوری بی‌سیم ac802.11 برای نهایت سرعت استفاده کرده و قصد دارد در زمینه اینترنت اشیا و هوشمند کردن خانه با استفاده از دوربین‌های مداربسته، دوربین‌های کنترل اطفال ، انواع سنسورهای هوشمند، پریزهای برق هوشمند، سایر راهکارهای خانگی فناوری را به خانه‌ها بیاورد. بخشی محصولات جدید دی‌لینک شامل سوییچ‌هایPoE باpower budget  بیشتر ، اکسس‌پوینت‌های MiMo 4×4 با طراحی جدید، ریپیترهای ac برای گسترش پوشش Wi-Fi، روترهای موبایلی Gارزان‌تر و روترهای بیرونی ضدآب با استاندارد IP55 و روترهای M2M صنعتی خواهد بود، اشاره کردند. همچنین به تمرکز دی‌لینک روی محصولات passive شبکه تأکید نموده و تمرکز فعلیت دی-لینک روی موارد زیر در سال جدید خلاصه نمود:

– محصولات بی‌سیم و اکسس پوینت‌های controller based

– سوییچ‌های PoE

– VoIP

– محصولات passive

– LTE و موبایل

– خانه هوشمند.

Easy_D_Link_Khalifezadeh

در ادامه آقای شهیب زادگان توضیحاتی در خصوص شرایط جدید گارانتی ارائه نمودند. بر همین اساس از ابتدای سال 95 محصولات ADSL دی لینک، دارای سه سال گارانتی شامل یکسال گارانتی تعویض و سایر محصولات دارای دو سال گارانتی می باشند که با عضویت و ثبت محصول خریداری شده طی یک ماه اول پس از خرید، می توان زمان گارانتی را به مدت یکسال افزایش داد. به این ترتیب زمان محصولات ADSL چهار سال شامل یکسال گارانتی تعویض و سایر محصولات دارای سه سال گارانتی خواهند بود. همچنین مزیت های دیگری با عضویت در باشگاه مشتریان ایزی به مصرف کنندگان خواهد رسید. از جمله دریافت خبرنامه ها و آگاهی از آخرین محصولات و آموزشی و مراسم معرفی محصولات، امکان بهره مندی از تخفیفات دوره ای در موارد خاص دیگر. در ادامه این همایش جوایز خریداران محصولات دی لینک اهدا شد.