پشتیبانی
Go to D-Link Global همه محصولات

DCS-1820LM برنده جایزه طراحی iF در سال 2018

۲۳ اسفند ۱۳۹۶


جایزه طراحیiF یکی از معتبرترین و بزرگترین مسابقات طراحی در جهان است. از سال 1953، طراحان، تولید کنندگان و کاربران به عنوان یک نشانه طراحی خوب به iF نگاه می کنند.

جایزه طراحیiF نشانه برتری ، برچسب کیفیت و چالشی برای رقابت بین طراحان، تولید کنندگان است و همچنین برای کاربران،یک نماد اعتماد می باشد.

هنگامی که کمپانی جایزه طراحی را به دست آورید، قادر می باشد که به بهترین شکل تصویر خود را برای کاربران به نمایش درآورد ، و بتواند از سایر رقبای خود پیشی بگیرد و به اهداف خود برسد:

- برچسب کیفیت برای طراحی
- یک پروفایل در راهنمای طراحی جهان (iF WORLD DESIGN GUIDE)iF
- سکویی برای نمایش 
- پوشش مطبوعاتی

امسال دی-لینک برنده جایزه طراحی از iF شده است.

(March 9th, 2018 - Taipei, Taiwan)

 DCS-1820LM دوربین4G LTE فضای خارجی برای طراحی استثنایی و منحصر بفرد خود، موفق به دریافت جایزه طراحی iF شده است .

دی لینک بعنوان پیشرو جهانی در راهکارها شبکه اعلام کرد که برنده جایزه iF Design شده اند. دوربین برگزیده DCS-1820LM 4G LTE دوربین محیط بیرونی است که در دسته محصولات ارتباطاتی مخابراتی انتخاب شده است.

هر ساله، قدیمی ترین سازمان طراحی مستقل در جهان، شرکت iF International Forum Design GmbH مستقر در هانوفر، جایزه iF Design را سازماندهی می کند. در این رقابت که بین 6400 کاندید از 54 کشور برگزار گردید دوربین DCS-1820LM 4G LTE با قابلیت های قدرتمند و منحصر بفرد و طراحی برجسته توانست برنده جایزه هیئت داوری با 63 عضو که متشکل از کارشناسان مستقل از سراسر جهان است، شود.


DCS-1820LM 4G LTE دوربین مناسب برای فضای بیرونی دی-لینک دارای ویژگی های منحصر به فرد، جدید و بر اساس پوشش دهی بهتر نیازهای کاربران می باشد.برتری این دوربین در مقایسه با رقبای خود این است که ، به راحتی و بدون محدودیت در هر مکان قابل نصب می باشد و باتری آن قابلیت کار کرد تا مدت زمان زیادی را دارد. همچنین DCS-1820LM اولین و تنها دوربین موجود در بازار می باشد که می تواند حرکت انسان را با جزء AI منحصر به فرد خود تشخیص دهد. دوربین همچنین با جدیدترین برنامه های ویدئویی مجهز است .