پشتیبانی
Go to D-Link Global همه محصولات

قابلیت های جدید Omna

۲۵ شهريور ۱۳۹۶

برنامه کاربردی Omna با قابلیت های جدید مانند پخش زنده از راه دور و پشتیبانی از سیستم عامل اندروید به روز رسانی شده است.

 در تاریخ 1 سپتامبر دی-لینک اعلام کرد که دوربین HD با قابلیت دید 180 درجه (DSH-C310) امکانات جدید و بهبود یافته ای را برای مصرف کنندگان خود با به روز رسانی Firmware به ارمغان می آورد . برنامه کاربردی Omna برای دانلود روی دستگاه های با سیستم عامل اندروید در دسترس می باشد . ویژگی جدید و دیگر این دوربین شامل پخش مستقیم از راه دور و اطلاع رسانی از رویدادها می باشد.همچنین این دوربین قابلیت بزرگنمایی در حین پخش زتده برای دسترسی به تصاویر با جزییات بیشتر را فراهم نموده است .

 کاربران می توان کلیپ های ویدئویی را که بر روی کارت SD دوربین ذخیره شده را در آلبوم تصویر دوربین خود دانلود نمایند . امکان فعال/غیر فعال کردن night-vision و فعال کردن چراغ LED با برنامه کاربردی Omna فراهم شده است. کاربران دی-لینک می توانند پخش زنده ویدئو و اطلاع از دریافت پیام را از طریق برنامه کاربردی Apple Home بر روی iPhone یا iPad خود مشاهده نمایند .

 دوربین HD با قابلیت دید 180 درجه در اوایل سال جاری به عنوان نخستین دوربین AppleKey-enabled و در Apple Store در سراسر جهان و همچنین وب سایت Apple.com عرضه شد. و برنامه Omna برای سیستم عامل iOs و اندروید به صورت رایگان در دسترس می باشد .