پشتیبانی
Go to D-Link Global همه محصولات

SFP+

DEM-431XT DEM-431XT ترانسیور +10GBASE-SR SFP (برد 80km بدون DDM و  OM1 & OM2 MMF,300m: OM3 MMF)

DEM-431XT-DD DEM-431XT-DD ترانسیور +10G-SR SFP (برد 80m با DDM و  OM1 & OM2 MMF,300m: OM3 MMF)

DEM-432XT DEM-432XT ترانسیور +10GBASE-LR SFP  (برد 10km بدون DDM)

DEM-432XT-DD DEM-432XT-DD ترانسیور +10GBASE-LR SFP  (برد 10km با DDM)

DEM-433XT DEM-433XT ترانسیور +10GBASE-ER SFP (برد 40km بدون DDM) 

DEM-435XT DEM-435XT ترانسیور +10GBASE-LRM SFP  (بدون DDM)

DEM-435XT-DD DEM-435XT-DD ترانسیور +10GBASE-LRM SFP  (با DDM)

ناموجود
DEM-433XT-DD DEM-433XT-DD