پشتیبانی
Go to D-Link Global همه محصولات

Multi Mode

DMC-300SC DMC-300SC مبدل Multi mode با قابلیت تبدیل 100Base-TX UTP به 100Base-FX SC (برد 2km)

ناموجود
DMC-615SC DMC-615SC مبدل مبدل Multi mode با قابلیت تبدیل 100Base-TX UTP به 100Base-FX SC (برد 2km) Mode با قابلیت تبدیل 100Base-TX به 100Base-FX SC (برد 15km)

DMC-700SC DMC-700SC مبدل Multi Mode با قابلیت تبدیل 1000Base-TX به 1000Base-MM SC (برد 550m)